Александра Накова ги покажа огромните гради, мажите полудеа по нив (ФОТО)

Забава

Александра Накова ги покажа огромните гради, мажите полудеа по нив…

Александра Накова, поранешната учесничка во реалните шоуа „Преживеан“ и „Танц со ѕвездите“, секогаш привлекува внимание на социјалните мрежи.

Едно време со другарка и Мелита, креваа чалам на Инстаграм, која има поубави силиконска уста, сега на ред дојдоа силиконските гради.

Таа објави нови фотографии, на социјалните мрежи…

Фановите и овој пат и дадоа комплименти дека добро изгледа, ама имаше и такви кои велат дека „ќе и пукнеле силиконите“.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *