Викторија Бекам со фотографии од своето разголено тело ги збесна сите! (ФОТО)

Сцена

Викторија Бекам со фотографии од своето разголено тело ги збесна сите! (ФОТО)

Креаторката Викторија Бекам, се најде повторно на мета на критичарите поради рекламата за нејзините наочари.

Родителите биле бесни на Викторија поради тоа таа со тие слики праќа лоши пораки на нивните ќерки односно како да бидат што послаби за да бидат поубави.

#VBEyewear #VBSS18 x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Викторија останала доследна и не одговорила на критиките. Една за магазинот „Вогуе“ кажа дека веќе е 20 години под будното око на јавноста и дека не се фокусира на тоа што луѓето говорат за нејзе.

Покрај тоа што е успешна дизајнерка и љубител на модата, таа умее и добро да позира.

Се најде на насловната страна на шпанскиот „Вогуе“, а на својот инстаграм профил ја сподели сликата од истото.

Целото внимание го предизвикуваат нејзините нозе и силуета, а најмалку облеката која ја носи. Голем дел од коментарите на овие фотографии се позитивни, иако има и од оние кој укажуваат на тоа дека и понатаму е преслабаи како таква не дава добар пример на младите девојки ширум светот

Погледнете и некои од другите нејзини фотографии објавени на инстаграм:

Happy Saturday. 😎🌴🙏🏻 #familytime 💜@davidbeckham @brooklynbeckham X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *