Connect with us

Сцена

Викторија Бекам со фотографии од своето разголено тело ги збесна сите! (ФОТО)

Викторија Бекам со фотографии од своето разголено тело ги збесна сите! (ФОТО)

Креаторката Викторија Бекам, се најде повторно на мета на критичарите поради рекламата за нејзините наочари.

Родителите биле бесни на Викторија поради тоа таа со тие слики праќа лоши пораки на нивните ќерки односно како да бидат што послаби за да бидат поубави.

#VBEyewear #VBSS18 x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Викторија останала доследна и не одговорила на критиките. Една за магазинот „Вогуе“ кажа дека веќе е 20 години под будното око на јавноста и дека не се фокусира на тоа што луѓето говорат за нејзе.

Покрај тоа што е успешна дизајнерка и љубител на модата, таа умее и добро да позира.

Се најде на насловната страна на шпанскиот „Вогуе“, а на својот инстаграм профил ја сподели сликата од истото.

Целото внимание го предизвикуваат нејзините нозе и силуета, а најмалку облеката која ја носи. Голем дел од коментарите на овие фотографии се позитивни, иако има и од оние кој укажуваат на тоа дека и понатаму е преслабаи како таква не дава добар пример на младите девојки ширум светот

Погледнете и некои од другите нејзини фотографии објавени на инстаграм:

Happy Saturday. 😎🌴🙏🏻 #familytime 💜@davidbeckham @brooklynbeckham X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сцена

Македонецот Ангел распали на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ и ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите (ВИДЕО)

Македонецот Ангел распали на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ и ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите (ВИДЕО)

Изминатиот викенд се одржа последната емисија од вториот круг на емисијата за таленти „Ѕвездите на ГРанд“.

Претставник од Македонија во ова шоу е Ангел Јовевски кој доаѓа од градот Радовиш.

Тој се претстави со две песни, едната од Тоше Проески „Полско цвеќе“ со кој ја воодушеви публиката и јавноста пред малите екрани.

Втората песна со која се претстави радовишанецот е „Чиао Бела“ од Тропико бенд, и токму со оваа песна ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите.

Погледнете ги двете изведби на Ангел (ситуацијата со Карлеуша е во изведбата на втората песна):

Continue Reading

Македонија

ЕКСКЛУЗИВНО! Испадна новата песна на Лозановски која ќе ви ги стопи срцата (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНО! Испадна новата песна на Лозановски која ќе ви ги стопи срцата (ВИДЕО)

„Километри“ е новото музичко остварување на еден од нашите најдобри машки изведувачи, Влатко Лозаноски – Лозано.

Песна на која како автори повторно се потпишува братско-сестринскиот тандем Лазар и Магдалена Цветковски.

„Текстот на песната е доста емотивен и сигурен сум дека во неа ќе се пронајдат многу луѓе, особено оние кои не живеат повеќе во својата татковина“ изјавува Влатко.

Погледнете ја неговата нова песна:

 

Continue Reading

Сцена

Мажите не прекинаа да се чудат: Станија објави фотографија без шминка, таа изгледа како…(ФОТО)

Мажите не прекинаа да се чудат: Станија објави фотографија без шминка, таа изгледа како…

Српската старлета Станија Добројевиќ за денес има нова провокација. Каде на друго место, ако не на својот Инстаграм профил. а како до масовна дистрибуција до следбениците ако не преку социјалните мрежи.

Најновата Инстаграм поза на старлетата одново е гола… Што и не е ништо чудно ниту пак изненадување. Станија многу оретко можете да ја видите облечена, отколку разголена… Ама не нашминкана, речиси и да ја немало до сега во медиумите.

Затоа ова е ретка прилика нејзините фанови да ја видат нивната љубимица, како изгледа без ненашминкана… и без градник, во едно!

Станија без мејкап, ама топлес! Со природно лице и голи силиконски гради!

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Continue Reading

Trending