ГОЛА НА ПЛАЖА! Популарната манекенка ги запали своите фанови (ФОТО)

Забава Сцена

ГОЛА НА ПЛАЖА! Популарната манекенка ги запали своите фанови (ФОТО)

Популарната манекенка ги воодушеви своите фанови на Инстаграм каде објави фотграфија од плажа каде потполно е гола, а интимните делови на телото се обиде да ги прекрие со крпа.

Dance is the hidden language of the soul of the body… @thekandelstudio

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

Со оваа фотографија Софија Милошевич ги разгори своите фанови кои покрај лајковите и коментираа под сликата дека е позгодна од било кога.

Во продолжение и некои други нејзини фотографии објавени на нејзиниот Инстаграм профил:

Attitude #tb

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

#miamiswimweek @beachbunnyswimwear ⚡️⚡️⚡️ @thesyndical ☄️☄️☄️

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

#miamiswimweek #lingerie#bodysuit#black#model#blonde#photo#makeupfree

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

Hot summer @plumeriaswimwear #swim#summer#tanned

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

🌟🌟🌟 @hollyparkerphoto

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

🐚

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

✨I'm jealous of the wind That ripples through your clothes..💫

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

Don’t look back,you are not going that way.

A post shared by Sofia (@sofijamilo) on

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *