Connect with us

Сцена

Г-дин Греј откри секси тајна за снимањето на новото продолжение на филмот  „50 нијанси“ (ВИДЕО)

Г-дин Греј откри секси тајна за снимањето на новото продолжение на филмот  „50 нијанси“ (ВИДЕО)

Третиот дел од трилогијата „50 нијанси“ под називот „ Fifty Shades Freed“ очекувано подигна прашина во јавноста, а Господин Греј, односно глумецот Џејми Дорнан, сега отри тајни од снимањето.

Како што рече, имал проблем со соблекување на гаќите, но партнерката од филмот Дакота Џонсон го научила како тоа да го прави многу побрзо и понежно.

„Мислев дека Дакота ќе ми објасни побрзо од режисерот… Верувам дека постои тој секси начин за соблекување на долниот веш. Постои многу осетлив и сексуален начин да го направите тоа – со палецот нежно повлекуваш во страна… и потоа спушташ надоле… “ по што следеше шарматна смеа од Џејми во разговорот со ТВ водителот Конан Обрајан.

Многу се шпекулираше за тоа дека продуцентите му понудиле многу повеќе пари за да го покаже својот пенис.

„Тоа не се случи, а не би ни го прифатил. Видовт доволно од мојот задник и тоа не ми пречи. Ги видовте и градите на Дакота… Би ги покажал и јас моите доколку ги имам. Но, мислам дека не треба да покажам нешто останато поради тоа што не е клучо за приказната. Не снимавме порно филм, иако голем број луѓе тоа го мислат“ – изјави Дорнан.

Како штокажа, за време на снимањето на секси сцените „таму доле“ носел посебна торбичка за својот „алат“.

„Но тоа не беше мала торбичка, туку прилично голема (смеа ) – се пофали ирецот.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сцена

Македонецот Ангел распали на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ и ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите (ВИДЕО)

Македонецот Ангел распали на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ и ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите (ВИДЕО)

Изминатиот викенд се одржа последната емисија од вториот круг на емисијата за таленти „Ѕвездите на ГРанд“.

Претставник од Македонија во ова шоу е Ангел Јовевски кој доаѓа од градот Радовиш.

Тој се претстави со две песни, едната од Тоше Проески „Полско цвеќе“ со кој ја воодушеви публиката и јавноста пред малите екрани.

Втората песна со која се претстави радовишанецот е „Чиао Бела“ од Тропико бенд, и токму со оваа песна ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите.

Погледнете ги двете изведби на Ангел (ситуацијата со Карлеуша е во изведбата на втората песна):

Continue Reading

Македонија

ЕКСКЛУЗИВНО! Испадна новата песна на Лозановски која ќе ви ги стопи срцата (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНО! Испадна новата песна на Лозановски која ќе ви ги стопи срцата (ВИДЕО)

„Километри“ е новото музичко остварување на еден од нашите најдобри машки изведувачи, Влатко Лозаноски – Лозано.

Песна на која како автори повторно се потпишува братско-сестринскиот тандем Лазар и Магдалена Цветковски.

„Текстот на песната е доста емотивен и сигурен сум дека во неа ќе се пронајдат многу луѓе, особено оние кои не живеат повеќе во својата татковина“ изјавува Влатко.

Погледнете ја неговата нова песна:

 

Continue Reading

Сцена

Мажите не прекинаа да се чудат: Станија објави фотографија без шминка, таа изгледа како…(ФОТО)

Мажите не прекинаа да се чудат: Станија објави фотографија без шминка, таа изгледа како…

Српската старлета Станија Добројевиќ за денес има нова провокација. Каде на друго место, ако не на својот Инстаграм профил. а како до масовна дистрибуција до следбениците ако не преку социјалните мрежи.

Најновата Инстаграм поза на старлетата одново е гола… Што и не е ништо чудно ниту пак изненадување. Станија многу оретко можете да ја видите облечена, отколку разголена… Ама не нашминкана, речиси и да ја немало до сега во медиумите.

Затоа ова е ретка прилика нејзините фанови да ја видат нивната љубимица, како изгледа без ненашминкана… и без градник, во едно!

Станија без мејкап, ама топлес! Со природно лице и голи силиконски гради!

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Continue Reading

Trending