Денс со задникот па го покажа меѓуножјето! Џеј Ло полугола на настап! (ФОТО)

Свет Сцена

Денс со задникот па го покажа меѓуножјето! Џеј Ло полугола на настап! (ФОТО)

Главен настан овој викенд беше традиционалнит „Супе бол“, а пред овој спортски настан концерт одржа Џенифер Лопез. И тоа одличен концерт.

Џеј Ло ги редеше хитовите, често се преслекуваше  помеѓу нумерите, а во една прилика при изведба на една своја песна носеше гардероба со шари од леопард.

Со својот врел перформанс ги полуде мажите, а како се одвиваше нејзиниот концерт во Минеаполис погледнете подоле на сликите:

Пред извесно време пишувавме и за тоа како таа на свои години го одржува своето тело.

Прочитајте:

Едноставни вежби и исхрана поради кои Џенифер Лопез изгледа како да има 20 години!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *