Запознајте ја Викторија, убавицата која нема ни на крај памет да ви текне што работи (Фото)

Забава Свет

За сите кои се љубители на спортот а воедно и на убавите девојки кои доаѓаат со истиот, се наоѓате на вистинското место.

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Маруан Фелаини, можеби не е еден од најистакнатите светски играчи, но затоа тој успеа да привлече огромна количина на внимание од страна на навивачите и светските медиуми благодарение на неговата понежна половина, Плејбој моделот Викторија Боња.

Младата Викторија која потекнува од Русија, покрај тоа што работи како модел, таа исто така се занимава со актерство и ТВ водителство.

Но тоа што неодамна привлече доста внимание кај неа е незгодната ситуација во која се најде пред околу една година, кога беше уапсена под сомнение дека е КГБ агент.

 

Таа беше приведена на аеродромот во Лос Анџелес па мораше да оди на информативен разговор во американската полиција. Иако не знаеме дали навистина работи за тајната единица како шпиун, она што е сигурно за неа е дека таа е обожавател на фудбалери.

Погледнете за каква светска убавица станува збор:

#tbt #London #red #style

A post shared by Victoria Bonya (@victoriabonya) on

Summer!!! Beach!!! Sun!!! Yehhh

A post shared by Victoria Bonya (@victoriabonya) on

#sunnydays ☀️ #mydubai

A post shared by Victoria Bonya (@victoriabonya) on

#Golf #Sports #AbuDhabi ❤️

A post shared by Victoria Bonya (@victoriabonya) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *