Запознајте ја Ешли Грим: „Плус-сајз” моделот кој обожава да се шета гола низ дома (Фото)

Свет

Запознајте ја Ешли Грим: „Плус-сајз” моделот кој обожава да се шета гола низ дома (Фото)

Малкумина имаат слушнато за манекенката Ешли Греам, кој работи како „плус-сајз” модел. Иако не често е по социјалните мрежи и магазините, Ешли неодамна откри доста интересни информации со кои се најде во центарот на вниманието.

Наводно, младата манекенка се шета гола по со цел да ја одржи врската свежа и на ниво со Џастин Ервин.

Таа веќе подолго време се занимава со ангажмани во светот на модата и со својот пример и кампања има за цел да покаже дека жените треба да се чувствуваат самоуверено и убаво во својата кожа и тело, без разлика на големината.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *