Мемоарите на една нимфоманка! Детално објаснила како почнала да гледа порно филмови од 12 години (ФОТО)

Свет

Мемоарите на една нимфоманка! Детално објаснила како почнала да гледа порно филмови од 12 години и да има секс по… (ФОТО)

Ерика Гарза (35) ги открила своите мемоари „Гетинг оф“ во кои таа наведува како станала зависна од порно филмови уште на свои 12 години и како четири пати во неделата организирала журки само за да запознава машки со кои би имала секс.

Таа премногу млада станала зависна од секс, а ситуацијата станала толку сериозна што не можела да им секс без помош на филм за возрасни.

Таа сега успева да се бори со зависноста со помош на сопругот, но наведува дека кога била тинејџерка „тоа ја уништило од сите аспекти на животот“.

Зависноста е дел разбиена поради љубовта која ја има со сегашниот маж Вилов Нилс (39) со кој има и дете.

„Она што го добив од својата зависност беше сложена мешавина од срам и сексуално возбудување“ – напишала Гарза, која сега е мајка на едно дете, а во својата книга објаснува како нејзината навика започнала со гледање на блага порнографија откако нејзините родители заминувале на спиење.

Како растела со тек на времето, а интернетот станувал се поразвиен, се префрлила на компјутерот каде гледала многу пожешки работи.

Еден од посебните спомени за нејзе било времето кога испадна видео снимка од Памела Андерсон и Томи Лиј. Тогаш имала 15 години.

Нејзините момчиња и сексуални партнери ја гледале како „кул девојка“ поради нејзиниот отворен однос према порнографијата.

Во периодот од 17 години, кога ја изгубила невиноста, Гарза имала сексуални односи со машки кои би и оставиле впечаток на „скршеност, неодговорност, безвредност и искористеност“.

Во една анегдота во книгата признава како гледала порно откако имала секс со партнерот и имала двоен оргазам, кој не можела да го постигне со него.

„Моја омилена сцена на сите времиња од порно филмовите е кога само една жена има секс со 50 напалени мажи, во некој магацин, каиши, фен за коса и такси.

Се тоа можете да го замислите на десет различни начини и се кладам дека суште не можете да погодите како тоа навистина изгледало.

Така започнало и нејзиното гледање на филмови каде има групен секс, а се кулминирало со видеото во кој 620 мажи имаат секс само со една жена.

ГАрза признава како еднаш била верена за човек кој ја наговарал за да се пријави во анонимна група од зависници од секс, но таа го одбила неговиот предлог и од тогаш почнала да спие со повеќе мажи.

Во еден дел опишува како се борела сама со себе обидувајќи се да најде начин за да избега од својата зависност.

„Живеев нормален живот, имав родители кои ме сакаа најмногу на светот и немав никакви сексуални трауми во детството“ – изјавува таа.

После се одлучува да се пресели во Индонезија и засекогаш да се одвикне од своите навики.

Таму го запознала сегашниот сопруг кој ја испрашувал зошто е зависно до порнографија.

Започнала да оди на терапија и практикува јога со цел да ги пренасочи мислите.

Сега, после се, гледа порно филмови во нормални количини.

Како млади родители кои се обидуваат да функционираат со малку сон и балансирање помеѓу менување на пелени и хранење, понекогаш користиме порнографија како катализатор за полесен премин во секси време кое го имамеза нас двајцата.

Понекогаш после тоа се чуствувам виновна. Но пак, има и од оние денови кога детето ни е добро наспиено и кога минеме време со него не треба да размислуваме за тоа што правим епогрешно. Мислам дека нас не очекува светла иднина – заклучи Гарза.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *