Направила пластична операција и сега е најубавата и најзгодната Русинка на Инстаграм! (ФОТО)

Сцена

Направила пластична операција и сега е најубавата и најзгодната Русинка на Инстаграм! (ФОТО)

Убавината е исплатлив капитал, но и во нејзе мора многу да се вложува.

Тоа многу добро го зане и Светлана Билјанова која со 5.8 милиони следбеници на Инстаграм ја понесе титулата наубава Русинка на таа друштвена мрежа.

Страницата „Ројалфашионист“ оваа титула ја додели на убавицата која не изгледала отксекогаш вака привлечно.

Svetlana Bilyalova

A post shared by russian/ukrainian (@slavicgenetics) on

Пред Инстаграм, таа изгледала непрепознатливо и сосем поинаку.

Таа досега ги има зголемено своите гради и направила неколку зафати на лицето.

 

Црна коса и кафени очи ја красат оваа девојка поради која изгледа како права секс бомба.

Таа има и свој блог на кој споделува информации  за вежбање до своите следбеници а исто така и за исхрана но и за се останато што е поврзано за нејзиниот начин на живот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *