Connect with us

Сцена

Направила пластична операција и сега е најубавата и најзгодната Русинка на Инстаграм! (ФОТО)

Направила пластична операција и сега е најубавата и најзгодната Русинка на Инстаграм! (ФОТО)

Убавината е исплатлив капитал, но и во нејзе мора многу да се вложува.

Тоа многу добро го зане и Светлана Билјанова која со 5.8 милиони следбеници на Инстаграм ја понесе титулата наубава Русинка на таа друштвена мрежа.

Страницата „Ројалфашионист“ оваа титула ја додели на убавицата која не изгледала отксекогаш вака привлечно.

Svetlana Bilyalova

A post shared by russian/ukrainian (@slavicgenetics) on

Пред Инстаграм, таа изгледала непрепознатливо и сосем поинаку.

Таа досега ги има зголемено своите гради и направила неколку зафати на лицето.

 

Црна коса и кафени очи ја красат оваа девојка поради која изгледа како права секс бомба.

Таа има и свој блог на кој споделува информации  за вежбање до своите следбеници а исто така и за исхрана но и за се останато што е поврзано за нејзиниот начин на живот.

https://www.instagram.com/p/lAwyGPGCL7/?taken-by=bilyalova_official

https://www.instagram.com/p/k-Vj3FGCHV/?taken-by=bilyalova_official

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Сцена

Македонецот Ангел распали на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ и ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите (ВИДЕО)

Македонецот Ангел распали на сцената на „Ѕвездите на Гранд“ и ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите (ВИДЕО)

Изминатиот викенд се одржа последната емисија од вториот круг на емисијата за таленти „Ѕвездите на ГРанд“.

Претставник од Македонија во ова шоу е Ангел Јовевски кој доаѓа од градот Радовиш.

Тој се претстави со две песни, едната од Тоше Проески „Полско цвеќе“ со кој ја воодушеви публиката и јавноста пред малите екрани.

Втората песна со која се претстави радовишанецот е „Чиао Бела“ од Тропико бенд, и токму со оваа песна ја натера Јелена Карлеуша да ги покаже градите.

Погледнете ги двете изведби на Ангел (ситуацијата со Карлеуша е во изведбата на втората песна):

Continue Reading

Македонија

ЕКСКЛУЗИВНО! Испадна новата песна на Лозановски која ќе ви ги стопи срцата (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНО! Испадна новата песна на Лозановски која ќе ви ги стопи срцата (ВИДЕО)

„Километри“ е новото музичко остварување на еден од нашите најдобри машки изведувачи, Влатко Лозаноски – Лозано.

Песна на која како автори повторно се потпишува братско-сестринскиот тандем Лазар и Магдалена Цветковски.

„Текстот на песната е доста емотивен и сигурен сум дека во неа ќе се пронајдат многу луѓе, особено оние кои не живеат повеќе во својата татковина“ изјавува Влатко.

Погледнете ја неговата нова песна:

 

Continue Reading

Сцена

Мажите не прекинаа да се чудат: Станија објави фотографија без шминка, таа изгледа како…(ФОТО)

Мажите не прекинаа да се чудат: Станија објави фотографија без шминка, таа изгледа како…

Српската старлета Станија Добројевиќ за денес има нова провокација. Каде на друго место, ако не на својот Инстаграм профил. а како до масовна дистрибуција до следбениците ако не преку социјалните мрежи.

Најновата Инстаграм поза на старлетата одново е гола… Што и не е ништо чудно ниту пак изненадување. Станија многу оретко можете да ја видите облечена, отколку разголена… Ама не нашминкана, речиси и да ја немало до сега во медиумите.

Затоа ова е ретка прилика нејзините фанови да ја видат нивната љубимица, како изгледа без ненашминкана… и без градник, во едно!

Станија без мејкап, ама топлес! Со природно лице и голи силиконски гради!

Погледнете ја фотографијата во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Continue Reading

Trending