Погледнете ги секси навивачките од Европското! Ќе ви застане здивот! (ВИДЕО)

Спорт

Погледнете ги секси навивачките од Европското! Ќе ви застане здивот! (ВИДЕО)

Европското првенство во ракомет веќе неколку дена е во фокусот на вниманието на јавноста.

Интересната утакмица на нашата репрезентација против Словенија, убедливата победа на Хрватска против Србија како и изненадувањето Исланд ги одбележија првите денови од ова натпреварување.

Меѓутоа се ова остана во втор план откако на теренот се појавија навивачките на мечот помеѓу Унгарија и Данска.

Погледнете:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *