Порно ѕвезда открива какви се пораки добива од малолетни деца од 12 години! Нема да поверувате што се од нејзе побарале (ФОТО)

Сцена

Порно ѕвезда открива какви се пораки добива од малолетни деца од 12 години! Нема да поверувате што се од нејзе побарале (ФОТО)

Француската порно глумица Никита Белучи откри дека прима перверзни пораки од дванаесетгодишни деца на дружтвените мрежи и да дека за тоа најголем виновник се нивните родители.

Таа смета дека виновници се родителите на децта поради тоа што не им давале сексуално образование.

Никита на твитер напишала дека е уморна од учење деца за секс и дека ќе сподели експлицитни пораки кои ги добила од децата кои не се ни во тинејџерски години.

Шокантните пораки покажуваат како децата и приоѓаат на друштвените мрежи, а поради тоа доби и илјадници коментари и лајкови.

Првиот пример покажува како дванаесетгодишно дете и праќа порака во која бара секс.

„Здраво, имам 13 години и сум твој голем обожавател. Дали можеш да ми испратиш некои твои фотографии на кои си гола?“ стои во пораката на детето.

Покрај откривањето на овие пораки, Белучи сака да им испрати порака на сите родители:

„Доста ми е од едукација за секс на вашето дете. Престанете своите обврски да ги префрлате на порно глумици. Дали мислите дека е нормално вашите деца вака да се однесуваат? Луше ми коментираат дека тоа е поради нивните години, но тоа е лага. Тие деца би можеле да бидат под контрола, но нивните родители прават сосeм други работи.“

Во продолжение неколку нејзини фотографии:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *