СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА! Плејбој зајачица гола ги слави победите на Реал (ФОТО 18+)

Сцена

СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА! Плејбој зајачица гола ги слави победите на Реал (ФОТО 18+)

Плејбој зајачицата Мирта Соса на атрактивен начин ги слави победите на Реал како во шпанската лига така и во Лигата на шампионите.

Последно такво славење и беше на победата на Реал Мадрид против екипата на ПСЖ во Лигата на шампионите.

Таа е позната како голем обожавателна „кралскиот клуб“ па така често или гола или во танга со дрес на Реал објавува слики на својот Инстаграм профил.

Погледнете и уживајте:

#halamadrid #realmadrid #halamadridhastalafinal ☝️☝️

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

#halamadrid #realmadrid 👏👏👏✌️✌️✌️⚽️⚽️

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

А еве и некоја слика плус од нејзината „колекција“ на Инстаграм:

#halamadrid #realmadrid #relax 💋💋😘😍

A post shared by Mirtha Sosa (@mirthasosa) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *