Таткото „полуде” кога ги виде разголените фотографии од својата ќерка (Фото)

Забава

Таткото „полуде” кога ги виде разголените фотографии од својата ќерка (Фото)

Станува збор за познатиот руски тенисер, Јевгениј Кафељников, кој не можел никако да го скрие својот бес откако на социјалните мрежи ги погледнал провокативните фотографии која ги објавува неговата ќерка.

Неговата ќерка пак, Олесија Кафељников неодамна се најде во центарот на вниманието откако започна со споделување провокативни фотографии на социјалните мрежи, а со тоа привлече голем број на обожаватели. Но за несреќа на Јевгениј, тој не може да направи ништо во врска со тоа, а дури пред неколку месеци објави дека неговата ќерка се дрогира и затоа не знаела што прави.

Во меѓувреме, погледнете за каква убавица станува збор: 

@moskvichkabbb ♥️

A post shared by Алеся Кафельникова (@kafelnikova_a) on

🧘🏽‍♀️☯️

A post shared by Алеся Кафельникова (@kafelnikova_a) on

💗🕊

A post shared by Алеся Кафельникова (@kafelnikova_a) on

some nights you dance with tears in your eyes

A post shared by Алеся Кафельникова (@kafelnikova_a) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *