Освоите бесплатно патување и карти за да ја бодрите Македонија – еве што треба да направите! (ФОТО)

Освоите бесплатно патување и карти за да ја бодрите Македонија – еве што треба да направите… Нашинец од Торонто чести двајца да навиваат за Македонија на негова сметка- но има неколку услови. Фантастичните игри на македонската ракометна селекција на Европското првенство (ЕП) во Хрватска не ги воодушеви буквални сите во нашата држава, туку рамнодушни на […]

Continue Reading

Погледнете ги секси навивачките од Европското! Ќе ви застане здивот! (ВИДЕО)

Погледнете ги секси навивачките од Европското! Ќе ви застане здивот! (ВИДЕО) Европското првенство во ракомет веќе неколку дена е во фокусот на вниманието на јавноста. Интересната утакмица на нашата репрезентација против Словенија, убедливата победа на Хрватска против Србија како и изненадувањето Исланд ги одбележија првите денови од ова натпреварување. Меѓутоа се ова остана во втор […]

Continue Reading

Се продаваат кожни водоотпорни чизми со висок квалитет и поволни цени

Се продаваат кожни водоотпорни чизми со висок квалитет и поволни цени… Се продаават водоотпорни чизми со екстра квалитет, погодни за лов, планинарење и останати активности. Цената на чизмите изнесува 4.500 денари, а истите се испраќаат по карго до вашиот дом. За повеќе информации и нарачки, јавете се на телефон: 071/393-873. Погледнете ги фотографиите во продолжение:

Continue Reading