Лажната вест дека Силвестер Сталоне починал го сруши интернетот! Глумецот мораше да докажува дека е жив и здрав (ФОТО)

Лажната вест дека Силвестер Сталоне починал го сруши интернетот! Глумецот мораше да докажува дека е жив и здрав (ФОТО) Лажната вест дека славниот холивудски глумец Силвестер Сталоне починал го преплави интернетот, а по повод оваа бизнарна вест се огласи и неговиот брат. Оваа вест се прошири со брзината на светлината со што неговите фанови масовно […]

Continue Reading

ГОЛА ВО КАДА! Кристина Агилера со најновите фотографии на Инстаграм ги полуде сите! (ФООТО)

ГОЛА ВО КАДА! Кристина Агилера со најновите фотографии на Инстаграм ги полуде сите! (ФООТО) Кристина Агилера важи за една од најдобри пеачки на денешницата. Како и многу други познати, редовно користи друштвени мрежи, пред се Инстаграм, а на оваа друштве мрежа објави нови фотографии, исклучително секси! Таа позирала потполно гола во када, Овие слики предизвикале […]

Continue Reading

Кејт Аптон се разголи! Се обиде да ги сокрие голите гради но тогаш надојде голем бран! (ВИДЕО) (ФОТО)

Кејт Аптон се разголи! Се обиде да ги сокрие голите гради но тогаш надојде голем бран! (ВИДЕО) (ФОТО) Додека го снимаше новиот разголен едиторијал за магазинот „Спорт Илустрејтед“, Кејт Аптон непланирано заврши во вода откако ја поклопи еден бран. Кејт уредно се спреми за снимање, сите ја чекаа да се намести за да започне фотографирањето, […]

Continue Reading

Г-дин Греј откри секси тајна за снимањето на новото продолжение на филмот  „50 нијанси“ (ВИДЕО)

Г-дин Греј откри секси тајна за снимањето на новото продолжение на филмот  „50 нијанси“ (ВИДЕО) Третиот дел од трилогијата „50 нијанси“ под називот „ Fifty Shades Freed“ очекувано подигна прашина во јавноста, а Господин Греј, односно глумецот Џејми Дорнан, сега отри тајни од снимањето. Како што рече, имал проблем со соблекување на гаќите, но партнерката […]

Continue Reading

Сексипилната албанка повторно се соблече гола! Ќе останете занемени од нејзиниот задник и гради (ФОТО)

Сексипилната албанка повторно се соблече гола! Ќе останете занемени од нејзиниот задник и гради (ФОТО) Рита Ора, британската музичка ѕвезда со албанско потекло повторно се разголи. Овој пат потполно гола. Без гаќички, градник или било какво парче облека. Пеачкаа на својот инстаграм профил објави серијал разголени фотографии на кои позира покрај вода. За само неколку […]

Continue Reading

Направила пластична операција и сега е најубавата и најзгодната Русинка на Инстаграм! (ФОТО)

Направила пластична операција и сега е најубавата и најзгодната Русинка на Инстаграм! (ФОТО) Убавината е исплатлив капитал, но и во нејзе мора многу да се вложува. Тоа многу добро го зане и Светлана Билјанова која со 5.8 милиони следбеници на Инстаграм ја понесе титулата наубава Русинка на таа друштвена мрежа. Страницата „Ројалфашионист“ оваа титула ја […]

Continue Reading

Џенифер Анистон за прв пат во јавноста ја покажа својата куќа вредна 21 милион евра! (ФОТО)

Џенифер Анистон за прв пат во јавноста ја покажа својата куќа вредна 21 милион евра! (ФОТО) Џенифер Анистон за прв пат ја отвори вратата на медиумите од својот дом. Славната глумица вилата ја купи пред полни седум години, кога за оваа недвижнина искешира 21 милион долари. Џенифер и нејзиниот сопруг Џастин Теро ја отворија вратата […]

Continue Reading

Викторија Бекам со фотографии од своето разголено тело ги збесна сите! (ФОТО)

Викторија Бекам со фотографии од своето разголено тело ги збесна сите! (ФОТО) Креаторката Викторија Бекам, се најде повторно на мета на критичарите поради рекламата за нејзините наочари. Родителите биле бесни на Викторија поради тоа таа со тие слики праќа лоши пораки на нивните ќерки односно како да бидат што послаби за да бидат поубави. #VBEyewear […]

Continue Reading

6 месеци после страшната повреда која ја имаше Том Круз при снимање на „Невозможна мисија“ снимен е како сеуште не може да оди! (ВИДЕО)

6 месеци после страшната повреда која ја имаше Том Круз при снимање на „Невозможна мисија“ снимен е како сеуште не може да оди! (ВИДЕО) Том Круз е еден од ретките глумци кои снима опасни сцени без каскадер, но сега една таква сцена го чинеше повреда. Глумецот минатиот август при снимањето на шестото продолжение од филмот […]

Continue Reading

Денс со задникот па го покажа меѓуножјето! Џеј Ло полугола на настап! (ФОТО)

Денс со задникот па го покажа меѓуножјето! Џеј Ло полугола на настап! (ФОТО) Главен настан овој викенд беше традиционалнит „Супе бол“, а пред овој спортски настан концерт одржа Џенифер Лопез. И тоа одличен концерт. Џеј Ло ги редеше хитовите, често се преслекуваше  помеѓу нумерите, а во една прилика при изведба на една своја песна носеше […]

Continue Reading