По нив жените лудуваа! Еве како денес изгледаат актерите од главните улоги на латиноамериканските серии! (ФОТО) (ВИДЕО)

По нив жените лудуваа! Еве како денес изгледаат актерите од главните улоги на латиноамериканските серии! (ФОТО) (ВИДЕО) Деведесетите години од минатиот век ширум нашата земја беа популарни латино-американските серии. Епизодите од овие филмови не се пропуштаа, а жените лудуваа по актерите кои беа во главни улоги. Да се потсетиме на некои од нив: Фернандо Колунга […]

Continue Reading

9-те најголеми ПОРНО ТАЈНИ! Онаа под бројот 6 ќе ве запрепасти!

9-те најголеми ПОРНО ТАЈНИ! Онаа под бројот 6 ќе ве запрепасти! Ако сакате порничи, најверојатно ќе ве интересира некои од најголемите тајни на оваа професија. Некој од нив можеби веќе ги знаете, некои сигурно ќе ве изненадат а многу и ќе ве разочараат. 1. Колку и да тоа звучи шокантно, класичните „домашни“ порничи се се […]

Continue Reading

Порно ѕвезда открива какви се пораки добива од малолетни деца од 12 години! Нема да поверувате што се од нејзе побарале (ФОТО)

Порно ѕвезда открива какви се пораки добива од малолетни деца од 12 години! Нема да поверувате што се од нејзе побарале (ФОТО) Француската порно глумица Никита Белучи откри дека прима перверзни пораки од дванаесетгодишни деца на дружтвените мрежи и да дека за тоа најголем виновник се нивните родители. Таа смета дека виновници се родителите на […]

Continue Reading

За колку пари би го направиле ова? Никол Кидман јадеше живи црви, а ќе се запрепастите од нејзиниот „десерт“ (ВИДЕО)

За колку пари би го направиле ова? Никол Кидман јадеше живи црви, а ќе се запрепастите од нејзиниот „десерт“ (ВИДЕО) Глумицата Никол Кидман храбро го прифати предизвикот од магазинот „Ванити Фаир“ во кој требаше да изеде срвци, скакулци и други инсекти. На многумина ќе им се зборави во стомакот додека гледаат како Никол за започна […]

Continue Reading

Се сеќавате на малечката Мартија од Куманово? Погледнете како изгледа денес (ФОТО)

Се сеќавате на малечката Мартија од Куманово? Погледнете како изгледа денес… Ретко кој не се сеќава на малата Мартија од Куманово која на шоуто „Пинкови ѕвездички“ ја направи Македонија горда, но сега веќе ретко кој би ја препознал. Имено малечкото девојче на кое се сеќавате сега се претвори во девојка со стил, која сака да […]

Continue Reading

Сораја во елитен белградски хотел пристигна без ДОЛЕН ВЕШ! Кога се сврте и се виде… (ФОТО)

Сораја во елитен белградски хотел пристигна без ДОЛЕН ВЕШ! Кога се сврте и се виде… (ФОТО) Претходната ноќ во еден елитен белградски хотел беше организирана роденденска забава која ги собрана едно место сите познати фаци од јавната сцена. Како и што е обичај на овие журки кои ги организираат луѓе блиски на естрадните фаци, бројни […]

Continue Reading

Едноставни вежби и исхрана поради кои Џенифер Лопез изгледа како да има 20 години!

Едноставни вежби и исхрана поради кои Џенифер Лопез изгледа како да има 20 години! Пеачката Џенифер Лопез која воедно е и моден пример и успешна бизнис жена изгледа беспрекорно, боженствено и фит иако има 48 години. Таа не изгледа ниту ден постара од 30 години заблагодарувајќи и се на нејзината дневна рутина, а кога ќе […]

Continue Reading

Ким Кардашијан објави голи фотографии, и го покажа своето “маченце” (ФОТО)

Ким Кардашијан се соблече на долен веш и ги полуде сите! Ненамерно ги покажа своите… (ФОТО) Ким Кардашијан очигледно не размислува да престане со објавување на фотографии каде го покажува нејзиното тело. Американската старлета објави две нови провокативни фотографии кои прилично многу привлекоа внимание во јавноста. На првата слика во која Ким позира во долен […]

Continue Reading

Сестрата на Тоше ја расплака јавноста за неговиот 37-ми роденден (Фото)

Тој беше балканскиот ангел, омилен кај фановите од сите возрасти, а не остави вечно да жалиме. Се разбира, станува збор за нашиот Тоше, кој денес, 25-ти јануари, тој би наполнил 37 години. На овој ден, неговите фанови од целиот балкан традиционално одат на неговиот гроб и палат свеќи, а со тоа се сеќаваат на Тоше […]

Continue Reading

Погледнете што ќе се случи: Доколку Заев го промени името на Македонија, ќе добие најмалку…

Премиерот Зоран Заев денес беше предупреден од страна на професорот на штипскиот универзитет „Гоце Делчев” кој воедно е и член на раководството на партијата Левица, дека тој може да се соочи со затворска газна од 5 години ако ја доведе Македонија во позиција на потчинетост во однос на Грција. Пред денешната средба меѓу премиерите Заев и […]

Continue Reading