Совет за сите жени и девојки, погледнете како вашата вагина секогаш да мириса убаво

Совет за сите жени и девојки, погледнете како вашата вагина секогаш да мириса убаво… Непријатниот мирис на вагината може да представува сериозен здравствен проблем кој начесто упатува на инфекција. Таму долу може лошо да мирисате и поради храната што ја јадете, а ако не сте задоволни со аромата на вашите сопствени течности вашиот сексуален живот […]

Continue Reading

Хороскоп кој треба да го прочита секоја жена: Еве како да го пронајдете вистинскиот маж и каква ќе биде вашата свадба

Хороскоп кој треба да го прочита секоја жена: Еве како да го пронајдете вистинскиот маж и каква ќе биде вашата свадба… Хороскоп кој ќе им се најде на сите жени кои се во потрага по љубов или се двоумат дали врската која моментално ја имаат е онаа вистинската. Конечно одговор на најголемата љубовна дилема – […]

Continue Reading

Дневен хороскоп – 25 февруари, Јарецот, Бикот, Близнаците и Ракот ги очекува нешто посебно!

Дневен хороскоп – 25 февруари, Јарецот, Бикот, Близнаците и Ракот ги очекува нешто посебно! Трошоците се зголемуваат, а нови приливи тешко доаѓаат. Денес ве очекува мало финансиско освежување. Приливот не е голем, но моментално ќе ја намали психичката криза во која се наоѓате. Партнерските односи ви се добри и не ја пренесувајте вашата несигурност врз […]

Continue Reading

Ова е најточниот хороскоп, објаснува што сте, што ќе работите, каква личност сте и колку ќе заработувате

Ова е најточниот хороскоп, објаснува што сте, што ќе работите, каква личност сте и колку ќе заработувате… Келтската религија е заснована на верување во природни и натприродни сили, кои во форма на духови населувале одредено дрво. Тие верувале дека поради тоа дрвото има сила и моќ од Сонцето, и се сметало за суверено суштество. Еве […]

Continue Reading

Колкава плата добива претседателот на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов?

Колкава плата добива претседателот на Република Македонија, Ѓорѓе Иванов? Најголеми примања во однос на просечната плата примаат членовите на Претседателството на БиХ. Колку навистина заработуваат претседателите на Балканот, а колку претседателот на Република Македонија? Интересно е што многу од македонските граѓани навистина се љубопитни кога станува збор за платите на политичарите, премиерот и претседателот. Токму […]

Continue Reading

Четири работи кои ги наследува секоја жена од својата мајка!

Четири работи кои ги наследува секоја жена од својата мајка! Науката потврди дека мајката има директно влијание на многу работи кон ќерката почнувајќи од интелегенцијата па се до романтичните односи и однесувања во врската или бракот. Додека генетиката е многу комплексна работам науката покажала дека можеме да наследиме некои многу јако специфични карактеристики и квалитети […]

Continue Reading

Цеца со срцепарателна слика се присети на Аркан (ФОТО)

Цеца со срцепарателна слика се присети на Аркан (ФОТО) Цеца Ражњатович и Жељко Ражнатович Аркан се венчале на 19-ти февруари 1995-та година, а нивната свадба е прогасена за свадба на деценијата. Иако до сега немаше обичај да објавува вака стари слики на друштвените мрежи, Цеца на својот инстаграм профил објави слика од венчавката. Меѓутоа, на […]

Continue Reading

Златна кобра – ненормални вежби на американската војска! Отсекуваат глави на змии а потоа… (ВИДЕО) (ФОТО)

Златна кобра – ненормални вежби на американската војска! Отсекуваат глави на змии а потоа… (ВИДЕО) (ФОТО) Војската на САД секоја година организира сурова обука за преживување, под називот “Златна кобра“. Оваа обука е најголема од овој тип во светот, накоја војниците покрај редовните војнички вежби од локалното население учи и методи на преживување. Инструкторите ги […]

Continue Reading

Поучна приказна: Работам 35 години во фабрика за месо, чуварот ми го спаси животот кога…

Поучна приказна: Работам 35 години во фабрика за месо, чуварот ми го спаси животот кога… Лела работела во голема фабрика за месо. Еден ден кога ја завршила својата смена, отишла во ладилникот да провери нешто и во момент на невнимание, вратата од ладилникот се затворила и таа останала заробена. Иако викала и довикувала помош, никој […]

Continue Reading

Овие зборови најчесто ги изговараме додека спиеме – еве што значат!

Овие зборови најчесто ги изговараме додека спиеме – еве што значат! Поголемиот број зборови кои се изговараат во текот на сонот се негативни, па дури и прилично вулгарни, покажува француската студија објавена во списанието „Слип“ На интернет постои страница наречена „Слип“ на која луѓето објавуваат снимки од она што го зборуваат додека спијат. Во речиси […]

Continue Reading