Connect with us

Најчитани

Забава

Забава6 months ago

Најјаката првоаприлска шега досега направена! Реакцијата на нејзиниот татко е непроценлива (ВИДЕО)

Најјаката првоаприлска шега досега направена! Реакцијата на нејзиниот татко е непроценлива (ВИДЕО) На социјалните мрежи се појави вирално видео во...

Забава6 months ago

Секогаш имајте еден од нив покрај вас: Ова се најпозитивните хороскопски знаци кои го сакаат животот!

Една од најтешките работи што човек треба да ја направи е да остане позитивен кога изгледа дека сè околу него...

Забава6 months ago

Дами внимавајте: Доколку ги покажува овие знаци, тој ќе ви го скрши срцето!

Пребрзо зближување Само што се запознавте, а тој веќе сака да го знае секој детаљ од вашиот живот, од тоа...

Забава6 months ago

5 Карактеристики по кои ќе ги препознаете луѓето родени во Април

Какви се луѓето родени во овој месец? Издржливост – Луѓето родени во текот на овој месец се енергични и издржливи....

Забава6 months ago

Дневен хороскоп – 12.04 (четврток): Многу предизвици помалку проблеми!

Дневен хороскоп – 12.04 (четврток): Многу предизвици помалку проблеми! Овен (21.03 – 20.04) Работата со странци за вас е голем...

Забава6 months ago

Конечно се откри која е мистериозната „Ина Многуфина“! Еве како изгледа таа! (ФОТО)

Конечно се откри која е мистериозната „Ина Многуфина“! Еве како изгледа таа! (ФОТО) На сите ни е добро познат профилот...

Забава6 months ago

Северина се отвори: Погледнете каква понуда добила таа веднаш по скандалозното видео

Пејачката Северина Којиќ во текот на викендот пееше на еден концерт во Сплит. Таа во оваа прилика истакна дека поддршката...

Забава6 months ago

Чувајте го како богатство: Ова е најдобриот пријател во хороскопот!

Водолија Секогаш се подготвени да помогнат. Тие се отворени, сакаат забава и дружење. Нивната интелегенција ги надминува границите, но често немаат...

Забава6 months ago

НАСА открива: Сега може секој човек да ја истражи месечината

Кога сме биле само деца, сите ние сме посакувале да можеме да ја истражиме месечината, а благодарение на „мозоците” на...

Забава6 months ago

Имаат големо срце и се највредни во работата: Дали и вие сте еден од нив?

Јарец Амбицијата е крвта која тече низ вашите вени и воопшто не се плашите или срамите кого ќе прегазите за...